Кардашијан

  во

  Холивудскиот актер Ентони Хопкинс за влакно го избегнал пожарот кој изминатите денови со голема брзина се ширеше низ Калифорнија. Додека неговите соседи ја ...
  сите 34 | | | веќе видена

   Старлетата призна дека до носот ѝ допираат различен спектар од ароми, зависно од тоа дали е среќна, или, пак, со скршено срце. Истовремено, старлетата ги ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Во последните недела дена многубројни жители на Калифорнија останаа без своите имоти во катастрофалните пожари. Помеѓу нив се и многу славни личности како ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Во последните недела дена многубројни жители на Калифорнија останаа без своите имоти во катастрофалните пожари. Помеѓу нив се и многу славни личности како ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Младата македонска дизајнерка Стефанија Насеска Попадинец е нашата нова соговорничка во рубриката „Приказни од градот". Во разговорот со неа отворивме различни ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Ема Коронел Аиспуро на само 18 години стана сопруга на Ел Чапо. Озлогласениот нарко бос се ожени четири пати и има најмалку 10 деца. Во американскиот федерален ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Ема Коронел Аиспуро на само 18 години стана сопруга на Ел Чапо. Озлогласениот нарко бос се ожени четири пати и има најмалку 10 деца. Во американскиот федерален ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Ким Кардашијан, откако е евакуирана поради пожарот кој се случи во крајот каде што живеат, продолжува со секојдневните активности.Американската старлета заедно ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Доколку мислевте дека Кардашијан не сака повеќе деца, се лажете! За Ким Кардашијан и Канје Вест можете да кажете дека се екстравагантни, чудни и не знаат што ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Според магазинот „Пипл“ познатиот брачен пар е решен да го заштити од големиот пожар својот огромен имот. Во исто време приватните пожарникари не дозволуваат ...
  сите 9 | | | веќе видена