Холивуд

  во

  Дакота Џонсон, актерката која е најпозната по трилогијата "50 нијасни сиво", заблескала како права дива, на премиерата на својот нов филм "Bad Times at the El ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Малата сала на Центарот на култура во Битола беше претесна да ги прими сите заинтересирани новинари, фоторепортери и обожаватели на филмската дива Клаудија ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Малата сала на Центарот на култура во Битола беше претесна да ги прими сите заинтересирани новинари, фоторепортери и обожаватели на филмската дива Клаудија ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Водителката и некогашна пејачка Сузана Манчиќ се појалвила на промоција на песната на Ана Станиќ „Холивуд“ и сите ои биле фперени во бившата „лото“ ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Често одам во кино, ги поддржувам независните филски проекти и младите режисери, истакна на мастер клас во Битола, актерката Клаудија Кардинале, годинашен ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Малата сала на Центарот на култура во Битола беше претесна да ги прими сите заинтересирани новинари, фоторепортери и обожаватели на филмската дива Клаудија ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Малата сала на Центарот на култура во Битола беше претесна да ги прими сите заинтересирани новинари, фоторепортери и обожаватели на филмската дива Клаудија ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Во Холивуд денес речиси нема актерка која немала некој естетски зафат. Меѓутоа, во златното доба на Холивуд, славните личности не биле под толку голем притисок ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Џо Лау е малезиски финансиер кој успеал да го изведе еден од најголемите грабежи во историјата. Наводно украл повеќе од пет милијарди долари. За неговото дело ...
  сите 2 | | | веќе видена