Глазгов

  во

  За две недели (2 декември) во Даблин ќе бидат извлечени квалификациските групи за пласман на Европското првенство во 2020 година. Македонија противниците ќе ги ...
  сите 10 | | | веќе видена

  За две недели (2.декември) во Даблин ќе бидат извлечени квалификациските групи за пласман на Европското првенство во 2020 година. Македонија противниците ќе ги ...
  сите 10 | | | веќе видена

  " alt=За две недели (2.декември) во Даблин ќе бидат извлечени квалификациските групи за пласман на Европското првенство во 2020 година. Македонија противниците ...
  сите 10 | | | веќе видена

  За две недели (2.декември) во Даблин ќе бидат извлечени квалификациските групи за пласман на Европското првенство во 2020 година. Македонија противниците ќе ги ...
  сите 10 | | | веќе видена

  За две недели (2.декември) во Даблин ќе бидат извлечени квалификациските групи за пласман на Европското првенство во 2020 година. Македонија противниците ќе ги ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Авион на компанијата "Флајби" со 48 патници одвај избегнал катастрофа откако почнал забрзано да паѓа поради грешка во автопилотот. Инцидентот се случил во ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Челси со голот на Оливие Жиру стигна до важна гостинска победа од 1:0 против БАТЕ Борисов во Белорусија, додека Ајнтрахт Франкфурт издржа за 2:3 победа на ...
  сите 26 | | | веќе видена

  По менувањето на зимското сметање на времето, првата ноќ поголемиот број добро ќе отспие дополнителен час за одмор, но следните неколку дена сонот ќе биде ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Наташа Андонова одигра одличен натпревар за Барселона, а женскиот тим на каталонскиот гигант оствари уште една убедлива победа над Глазгов Сити, со што се ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Транспортната компанија Ирикс спроведе истражување со цел да ги пронајде најсоодветните патишта во Велика Британија за сообраќај на автономни (беспилотни) ...
  сите 3 | | | веќе видена