Чави

  во

  Чави Ернандез денеска беше специјален гостин на тренингот кој го одржа Баерн Минхен во Доха, па посетата ја искористи за да даде изјава за играчот кој посебно ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Чави Ернандез денеска беше специјален гостин на тренингот кој го одржа Баерн Минхен во Доха, па посетата ја искористи за да даде изјава за играчот кој посебно ...
  сите 21 | | | веќе видена

  „Mундо Депортиво“ кон крајот на 2018 година пласираше интересна вест која набрзо се покажа дека е лажна, поврзана за Жерар Пике. Новинарите на овој медиум ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Ривалдо како амбасадор на „Бетфер“ редовно ги коментира сите актуелни случувања во светскиот фудбал, но како по обичај, најчесто се навраќа и прави анализи за ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Со оглед на фактот што тренерот на Барселона, Ернесто Валверде се уште го нема продолжено договорот и неговата иднина на „Камп Ноу“ е неизвесна, раководството ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Со оглед на фактот што тренерот на Барселона, Ернесто Валверде се уште го нема продолжено договорот и неговата иднина на „Камп Ноу“ е неизвесна, раководството ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Ако сте мислевте дека направи се што може се излажавте. Барселона на официјалната страна објави попис на она што би можел Аргентинецот да го направи во текот ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Лионел Меси и Кристијано Роналдо во годината што измина заедно имаа постигнато вкупно 100 погодоци. Календарската 2018 година Меси ја заврши со 51 погодок, ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Лионел Меси и Кристијано Роналдо во годината што измина заедно имаа постигнато вкупно 100 погодоци. Календарската 2018 година Меси ја заврши со 51 погодок, ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо во 2018 година постигна 49 гола во 53 меча! Лионел Меси беше уште подобар и имаше 51 гол во 54 меча. Но, двете фудбалски суперѕвезди немаат ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Камил Сипжак, играч на Барселона и полската ракометна репрезентција, се поврзува со трансфер во редовите на македонскиот шампион Вардар. Полјакот е незадоволен ...
  сите 2 | | | веќе видена