Боки

  во

  Марина Туцаковиќ неодамна се сретна со Боки 13, во еден ресторан. Според фотографијата објавена на социјалната мрежа Instgaram, текстописецот изгледа се ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Гевгеличанецот Лазар Јанев, синот на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, од неодамна е вработен во телевизијата 1ТВ која сама се прогласи за лидер во ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Гевгеличанецот Лазар Јанев, синот на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, од неодамна е вработен во телевизијата 1ТВ која сама се прогласи за лидер во ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Бојан Јовановски, сопственикот на 1ТВ, упати покана кон новинарот Зоран Божиновски за дуел на телевизијата во 21 часот во недела. Во изминатиот период ...
  | | веќе видена | слични

  „Јас сум свесен за целиот медиумски пазар во Македонија. Каков е и што нуди и што не нудел во изминатиот период. Свесен сум за конкуренцијата, ако можам така ...
  | | веќе видена | слични

  Во интервју за Фактор, Боки 13 открива помалку познати за својата работа и сопствеништвото на новата „1тв“, но и дали ќе гласа на референдумот. „Што се ...
  сите 22 | | | веќе видена

  На генералниот секретар на СДСМ Александар Кирацовски имилени му се фризерските скандали, објави Охридскај. Охридскиот портал пишува дека овојапт во главната ...
  сите 7 | | | веќе видена

  На генералниот секретар на СДСМ Александар Кирацовски имилени му се фризерските скандали, објави Охридскај. Охридскиот портал пишува дека овојапт во главната ...
  сите 8 | | | веќе видена