Астон

  во

  Фудбалерите на Манчестер Јунајтед ја остварија петтата последователна победа под водство на Оле Гунар Солскјер, совалдувајќи го во третото коло од англискиот ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Челзи рутински ја завршија работата во третото коло од ФА Купот, откако со 2:0 го победија Нотингем Форест. Челзи славеше против екипата од ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Со почетокот на новата година, почна и зимскиот преоден рок за фудбалските клубови ширум светот. Ова е период во годината кога се истураат големи пари за да се ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Во првиот ден од новата година беше отворен и зимскиот преоден рок за клубовите ширум светот, а само во првите 24 часа беа потрошени скоро 300 милиони евра на ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Во првиот ден од новата година беше отворен и зимскиот преоден рок за клубовите ширум светот, а само во првите 24 часа беа потрошени скоро 300 милиони евра на ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Во првиот ден од 2019. година беше отворен и зимскиот преоден рок за клубовите ширум светот, а веќе во првите 24 часа се потрошени повеќе од 200 милиони ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Поранешниот напаѓач на Сандерленд, Асамоа Гјан пред неколку години беше еден од најплатените играчи во светот, а минатата недела ја шокираше јавноста кога ...
  сите 6 | | | веќе видена