Алијанц

  во

  Томас Милер, офанзивецот на Баерн Минхен, ќе ги пропушти двата осминафинални дуели против Ливерпул во Лигата на шампионите поради црвениот картон кој го ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Французинот на терените во Доха каде што Баерн Минхен ги одработува подготовките за вториот дел од сезоната, заработил повреда и ќе мора да паузира одредено ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Баерн Минхен и Штутгарт конечно се договорија, Бенжамен Павар пристигнува на Алијанц Арената. Ова утрово го потврдија од двата клуба, а Павар ќе се пресели во ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Баерн Минхен ги користи сите „оружја“ да го придобие талентираниот фудбалер на Челзи, Калум Хадсон – Одои. Осумнаесетгодишниот англиски офанзивец е прва цел на ...
  сите 10 | | | веќе видена