Ајфон

  во

  Џон Ајви, легендарниот дизајнер на „Епл“, креира дијамантски прстен каков што светот не видел досега. Прстенот е целосно направен од дијамант и изгледа ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Брук Вест (26) од Нов Зеланд во својата кариера како спонзоруша, добила поклони во вредност од 30.000 долари, кои вклучуваат лап топи, егзотични патувања па ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Денес, кога сѐ ти е дозволено, кога сѐ ти е достапно, кога со леснотија може да те изгубам во виртуелен лажен свет, сакам да го запаметиш следново. Додека јас ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Секако, официјално се уште ништо не е познато, но речиси сигурно е дека ќе видиме нови таблети, надоградени преносни компјутери и секако, унапреден iMac. ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Кинезите на шега му порачаа на Трамп да го замени својот „ајфон“ со нивен кинески модел кога магазинот „Њујорк тајмс“ објави дека Кина и Русија му го ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Кинезите на шега му порачаа на Трамп да го замени својот „ајфон“ со нивни кинески модел, откако магазинот „Њујорк Тајмс“ објави дека Кина и Русија го ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Кинезите на шега му порачаа на Трамп да го замени својот „ајфон“ со нивни кинески модел, откако магазинот „Њујорк Тајмс“ објави дека Кина и Русија го ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Кинезите на шега му порачаа на Трамп да го замени својот „ајфон“ со нивни кинески модел, откако магазинот „Њујорк Тајмс“ објави дека Кина и Русија го ...
  сите 21 | | | веќе видена