Абу Даби

  во

  Поранешниот шпански крал Хуан Карлос (82) престојува во ексклузивниот хотел „Емират палас“ во Абу Даби, каде што се наоѓа од понеделникот, кога ја напушти ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Најмалу 100 луѓе загинаа а повеќе од 4 илјади се повредни во стравичната експлозија на пристаништето во Бејрут која се случи вчера. Делови од либанскиот град ...
  сите 468 | | | веќе видена

  Ова е Бејрут по силната експлозија во која загинаа најмалку 100 луѓе, а повредени се повеќе од 4.000. Околу 300.000 луѓе останаа без дом. Причинетата штета во ...
  сите 468 | | | веќе видена

  Во врска со вчерашната експлозија во Бејрут, која што однесе повеќе од 100 животи и разори делови од градот, Министерството за надворешни работи информира дека ...
  сите 468 | | | веќе видена

  Во врска со вчерашната експлозија во Бејрут, која што однесе повеќе од 100 животи и разори делови од градот, Министерството за надворешни работи информира дека ...
  сите 468 | | | веќе видена

  Нема пристигнати информации за евентуално засегнати наши граѓани во експлозијата во Бејрут- информираат од Министерството за надворешни работи. Велат дека ...
  сите 468 | | | веќе видена

  –Во врска со вчерашната експлозија во Бејрут, која што однесе повеќе од 100 животи и разори делови од градот, Министерството за надворешни работи информира ...
  сите 468 | | | веќе видена

  Ниту еден македонски државјанин кој се наоѓа во Либан, до сега не побарал помош по вчерашната експлозија во главниот град Бејрут, соопштија од Министерството ...
  сите 473 | | | веќе видена

  Во врска со вчерашната експлозија во Бејрут, која што однесе повеќе од 100 животи и разори делови од градот, Министерството за надворешни работи информира дека ...
  сите 474 | | | веќе видена

  Во врска со вчерашната експлозија во Бејрут, која што однесе повеќе од 100 животи и разори делови од градот, Министерството за надворешни работи информира дека ...
  сите 350 | | | веќе видена

  Во врска со вчерашната експлозија во Бејрут, која што однесе повеќе од 100 животи и разори делови од градот, Министерството за надворешни работи информира дека ...
  сите 478 | | | веќе видена

  Во врска со вчерашната експлозија во Бејрут, која што однесе повеќе од 100 животи и разори делови од градот, Министерството за надворешни работи информира дека ...
  сите 474 | | | веќе видена

  До моментов не се пристигнати информации за евентуално засегнати македонски граѓани во Либан, соопшти денеска Министерството за надворешни работи.–Во врска со ...
  сите 495 | | | веќе видена

  До моментов не се пристигнати информации за евентуално засегнати граѓани на Република Северна Македонија во Либан, соопшти денеска Министерството за надворешни ...
  сите 495 | | | веќе видена

  До моментов не се пристигнати информации за евентуално засегнати граѓани на Република Македонија во Либан, соопшти денеска Министерството за надворешни работи. ...
  сите 495 | | | веќе видена

  До моментов не се пристигнати информации за евентуално засегнати граѓани на Република Северна Македонија во Либан, соопшти денеска Министерството за надворешни ...
  сите 496 | | | веќе видена

  Не се пристигнати информации за евентуално засегнати граѓани на Република Северна Македонија повчерашната експлозија во Бејрут, која однесе повеќе од 100 ...
  сите 485 | | | веќе видена

  Настан во Формула 1 шампионатот во Соединетите Американски Држави оваа година нема да се одржи. Така беше одлучено денес, а идентична е ситуацијата со Мексико ...
  сите 18 | | | веќе видена