СкопјеИД

Една шолја зелен чај содржи 100 милиграми кофеин и 300-400 милиграми полифеноли кои се заслужни за неговото антиоксидативно дејство. Имено, кофеинот го ...
сите 20 | | | веќе видена

LG Electronics го претстави новиот паметен телефон од „Q-Series“. „LG Q8 2018“ дебитираше доста брзо по намалената верзија на предводникот „LG Q7“. „LG Q8“ ...
сите 23 | | | веќе видена

next