СкопјеИД

Реал Мадрид го допре дното со денешниот тежок пораз од Барселона на големото „Ел Класико“ дерби кое се одигра на „Камп Ноу“, а првиот претставник од редовите ...
сите 39 | | | веќе видена

Во присуство на медиумите, спортските новинари и претставници на Ракометната Федерација на Македонија, во просториите на Бизнис-центарот на Халкбанк, и ...
сите 89 | | | веќе видена

next