Риом Тае-Ок и Ким Џу-Сик се младиот пар на двојки од Северна Кореја, кои на Зимските олимписки игри во Пјонгјанг предизвикаа бурни реакции и се прославија на ...
сите 8 | | | веќе видена

Тајната служба на САД е полна со мистерии и митови. Кои се овие луѓе кои секогаш во филмовите носат црни костуми и темни очила за сонце и можете лесно да ги ...
сите 7 | | | веќе видена

next