Се сеќавате на камерата Kiss Cam, која во публиката бара заљубени двојки, кои треба да се бакнат за време на паузата на натпреварот? Овој пат камерата ги улови ...
сите 4 | | | веќе видена

Бежовите нијанси се одраз на елеганција и префинетост. Големите брендови оваа боја ја употребуваат во сите нови колекции, без разлика на тоа која сезона е. За ...
сите 6 | | | веќе видена

Познатиот модел, 26-годишната Емили Ратајковски навистина нѐ изненади сите со објавата дека се омажи за нејзиното момче Себастијан Беар-Меклард, со кого е само ...
сите 5 | | | веќе видена

next