Во Русија денеска е ден на жалост за жртвите од пожарот во трговскиот центар во сибирскиот град Кемерово. Во исто време се одржува и погребот на некои од ...
сите 63 | | | веќе видена

Пејачката со потекло од Косово, Рита Ора, се појави на доделувањето на Оскарите, Греми и Брит наградите. Едноставно понекогаш е невозможно да не се запрашате ...
| | веќе видена

next