Без разлика дали сте незадоволни со работата или имате проблеми со самодовербата, да се биде несреќен е многу исцрпувачки. Но, постојат некои трикови кои можат ...
сите 28 | | | веќе видена

Ракометарките на ЖРК Вардар ја одбранија титулата на седум кола до крајот во домашното првенство. „Црвено-црните“ во салата „Автокоманда“ го совладаа Металуг ...
сите 39 | | | веќе видена

Заменик министерот за образование и наука Арбер Адеми денеска се обрати на четвртата годишна конференција на Асоцијацијата на балканските универзитети, која во ...
сите 3 | | | веќе видена

next