Кајли Миног доби портрет за својот роденден

Насловната на „Форбс“ со Кајли Џенер како првата девојка која е на чекор да стане најмлада милијардерка на светот, во 2018 година предизвика големо внимание. ...
| | веќе видена | слични

 Таа повеќе не е на листата на Forbes... Од чанти со дијаманти до вили со базени, на што ги потроши парите Кајли? Кајли Џенер го изгуби својот статус на ...
| | веќе видена | слични

Светскиот магазин Форбс ја отстрани Кајли Џенер од листата на милијардери по скандалот дека таа и нејзиното семејство лажеле за недвижнините и сумите кои ги ...
| | веќе видена | слични

Минатата година, на насловната страница на престижниот магазин „Форбс“ осамна Кајли Џенер која од страна на списанието беше прогласена за најмлада милијардерка ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Магазинот „Форбс“ ја тргна ТВ-ѕвездата и бизнисменка Кајли Џенер од својата листа на милијардери, обвинувајќи го нејзиното семејство за преувеличување на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бизнис магазинот Форбс ја тргна Кајли Џенер од листата на милијардери и го обвини нејзиното семејство дека најмерно ја зголемило вредноста на нејзиниот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Овде гласно зборуваме против дискриминацијата и нееднаквоста. Фактот дека Арбен е заменет со Александар е симптоматично за нашето општество. Г-дин Заев, кажете ...
сите 144 | | | веќе видена

Новиот Закон за јавно обвинителство од вчера стапи на сила, со што и официјално згасна Специјалното јавно обвинителство. Државниот јавен обвинител Љубомир ...
сите 133 | | | веќе видена

Последната „бомба“ на лидерот на СДСМ, Зоран Заев, во која вели дека ќе соберел „и шарени и шуто и рогато“ и после „мамата ќе им ја ебел“ била последица на ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кајли Миног доби портрет за својот роденден

Од:
До кого (е-маил):
Порака: