„Кралот“ во елемент: Најмоќните забивања на Леброн во оваа сезона (ВИДЕО)

НБА лигата од месец март е суспендирана поради коронавирусот и барем засега нема точна, официјална информација кога истата ќе може да продолжи, па и ако се ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул е една од екипите кои во последниве години блеска под водство на Јирген Клоп и е на добар пат по европската конечно да ја освои домашната лигашка ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тренерот Јирген Клоп и неговиот тим Ливерпул би можеле да бидат принудени да ја прослават титулата во Премиерлигата во Манчестер, бидејќи на клубот може да му ...
| | веќе видена | слични

„Дејли Мејл“ наведува дека се уште не е одлучено каде би се играле натпреварите предвидени на неутрални терени, дел од полициските станици во повеќе области на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Капитенот на Вотфорд, Трој Дини, инаку еден од најголемите противници на враќањето на фудбалот во Велика Британија, вели дека оваа сезона нема да има ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На осудениот Сашо Мијалков досега не му е замрзнат никаков имот и допрва надлежните институции ќе утвдуваат дали и што треба да се конфискува. Но долг е патот ...
сите 820 | | | веќе видена

Британскиот сој брзо се шири во државата. Тоа е и главната карактеристика на овој вид корона. Министерот за здравство Венко Филипче вели дека зголемениот број ...
сите 243 | | | веќе видена

Министерот за здравство д-р Венко Филипче во видео порака по повод една година од првиот регистриран Ковид случај во земјата вели дека здравствениот ситем ...
сите 521 | | | веќе видена

Зоран Заев не спроведува правда. Зоран Заев се пазари. Излегува ли Сашо Мијалков на слобода за два месеци? Тоа ли е договорот Заев – Мијалков? Откако јавноста ...
сите 368 | | | веќе видена

За помош на угостителите може да се разговара, но олабавувањето на мерките и дозвола за организирање свадби, како што бараат, нема да има се додека Комисијата ...
сите 109 | | | веќе видена

Светската здравствена организација (СЗО) вечерва соопшти дека во изминатите 24 часа повеќе од 427.000 луѓе во светот се разболеле од Ковид-19, со што бројот на ...
сите 331 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Кралот“ во елемент: Најмоќните забивања на Леброн во оваа сезона (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: