Еве што има да каже Сетиен за Ракитиќ, Нејмар и Лаутаро


Арсенал изгради репутација на клуб кој разви одличен систем за развој на млади фудбалери кои подоцна стануваа големи ѕвезди во светот на фудбалот, тоа се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Барселона во овој период се поврзува со ангажман на неколку фудбалери кои треба да засилат неколку позиции во тимот. Во изминативе денови најгласни се ...
| | веќе видена | слични

Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Нејмар повторно размислува да се врати во Барселона, тврди „ОК Диарио“. Бразилецот ги бранеше боите на Каталонците од 2013 до ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Порасна бројот на невработени во државата во април во однос на месец март, поради пандемијата на коронавирусот. Прецизна слика даваат податоците кои ги објави ...
сите 862 | | | веќе видена

Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК во ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за тоа дека треба да има сериозни реформи во ...
сите 622 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 536 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа се направени повеќе од 1000 тестови. Практично, во општините кои се сметаат за жаришта на корона вирусот, и од каде во изминатите три ...
сите 106 | | | веќе видена

Две нови жаришта (кластери) на заболени бележи тетовскиот Центар за јавно здравје кај новите 12 заболени од КОВИД-19, додека останатите се поради контакт со ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве што има да каже Сетиен за Ракитиќ, Нејмар и Лаутаро

Од:
До кого (е-маил):
Порака: