ПСЖ со нова понуда до Интер за Икарди, но овојпат сумата е помала од договореното


Францускиот првак Пари Сен Жермен сака да го задржи Мауро Икарди и на подолго време. Аргентинскиот напаѓач дојде меѓу Светците пред почетокот на сезоната и тоа ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Интер и ПСЖ се договорија за целосен трансфер на напаѓачот Мауро Икарди. Парискиот клуб ќе купи 27-годишен напаѓач за 50 милиони евра, плус 7 милиони евра ...
| | веќе видена | слични

Интер и Пари Сен Жермен се на добар пат да постигнат договор за трансфер на Мауро Икарди кој изминавата кампања ја мина на позајмица на „Паркот на принцовите“. ...
| | веќе видена | слични

Не баш сите клубови ќе имаат можност да се засилуваат со големи ѕвезди во периодот кој претстои, особено сега во кризата предизвикана со коронавирусот, меѓутоа ...
| | веќе видена | слични

Само 48 часа откако го договори трансферот на Маури Икарди од Интер за сума од 50 милиони евра плус дополнителни осум милиони евра во бонуси, ПСЖ достави ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Уште едно лице почина од коронавирус во Србија во последните 24 часа, а потврдени се и 48 нови случаи на заразени со вирусот во земјата. Според извештаите на ...
сите 883 | | | веќе видена

Нападно очигледно е дека од сите партии само во СДСМ половина од раководтсвото или се заразени, или се во карантин, почнувајќи од претседателот на СДСМ Зоран ...
сите 441 | | | веќе видена

Во пресрет на евентуалната нова лидерска средба од владејачката коалиција предводена од СДСМ, велат дека нема отстапки од избори на 5 јули, бидејќи на државата ...
сите 582 | | | веќе видена

Јас не сакам да верувам дека граѓаните се виновни, тоа е една одлика на политичари од минатото кога ги обвинуваа граѓаните дека грешат. Ја имаа подршката со ...
сите 299 | | | веќе видена

На состаноци со угостителите се работи на разјаснување и поправање на протоколите со цел да се олесни работата на носителите на оваа дејност и да се заштитат ...
сите 155 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп е единствениот кој има право да се повика на Законот за бунт и доколку е потребно, ќе го искористи, изјави портпаролката на ...
сите 224 | | | веќе видена

Граѓани да ги избегнуваат фамилијарните собири и да не ги одбиваат тестирањата за Ковид-19. Демократската унија за интеграции денеска упати ваков апел до ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПСЖ со нова понуда до Интер за Икарди, но овојпат сумата е помала од договореното

Од:
До кого (е-маил):
Порака: