Во Велес се трага по исчезнато 17-годишно момче

4 копии
2 копии
4 копии
2 копии
повеќе

Останато

Денеска се регистрирани 85 позитивни на коронавирус со што вкупната бројка на ковид дијагностицирани во Македонија од почетокот на епидемијата изнесува ...
сите 619 | | | веќе видена

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 213 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Велес се трага по исчезнато 17-годишно момче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: