17- годишно девојче се оддалечило од Домот- воспитувачот пријавил во полиција

Утринава воспитувач пријавил дека од Домот се оддалечила 17- годишна штитеничка. „На 21.05.2020 во 10.00 часот во Полициската станица Карпош, воспитувач во ...
| | веќе видена | слични
3 копии
4 копии
6 копии

Вчера на регионалниот пат Гевгелија-Дојран, на крстосница „Ѓавато“, полициски службеници од Полициска станица за граничен премин и граничен надзор Богородица ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Пливачот Филип Дерковски, вториот македонски претставник на Олимписките игри, денеска го одржа својот настап во базенот во Аква центарот во Токио. Тој се ...
сите 164 | | | веќе видена

Независно каква ќе биде одлуката на Комитетот за Светско наследство при Организацијата на ОН за образование, наука и култура за статусот на Охридскиот регион ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

17- годишно девојче се оддалечило од Домот- воспитувачот пријавил во полиција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: