Врвот на здодевност во карантин - кога ќе си го дотераш партнерот во твоето латекс здолниште


 Ова прекрасно семејство се труди на секој начин да си го направи забавно времето дома. Дали вашиот партнер би прифатил ваков предизвик? Италијанската ...
| | веќе видена | слични

 Лепчето Бао е она што е специфично и препознатливо за – едно од поновите места во Скопје кои нудат неодолива вкусна храна. Бао лепчето е специјалитет кој ...
| | веќе видена | слични

Долгата изолација и седење дома, затворен во четири ѕида, со недостаток на физичка, непосредна комуникација со други луѓе надвор од семејстото човек може да ...
| | веќе видена | слични

Скоро сите спортски натпреварувања се одложени, прекинати поради пандемијата на коронавирусот. Луѓето ширум светот се наоѓаат во домашна изолација, карантин со ...
| | веќе видена | слични

И, ако планирате да ги шишате вашиот сопруг, дечко, татко или брат, упатството за машки фризури доаѓа лично од фризерот на Ким Кардашијан, Џеј.Ло и многу други ...
| | веќе видена | слични

Некогашниот член на Вардар, сегашен ракометар на Пик Сегед, Хорхе Македа и неговата сопруга за време на коронавирус се активни на социјалните мрежи. Тие ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на серијата “Elite”, 20-годишната Естер Експозито објавила видео снимка на Инстаграм и со неа ги срушила сите рекорди. Имено, таа во новото Инстаграм ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ситуацијата со корона инфекцијата секојдневно се влошува. Сведоци сме на огромен број на новозаразени, и што е најтажно се зголемува бројот на починати. ...
сите 524 | | | веќе видена

ДУИ денеска и официјално се откажа од концептот едно општество за сите. Жалиме што ДУИ се служи со ваква националистичка реторика и ги поткопува придобивките ...
сите 338 | | | веќе видена

Во брзата трансформација што следува, нудиме рамномерен развој и еднакви можности, услови и шанси за секој граѓанин”, рече Сања Лукаревска, носителка на ...
сите 339 | | | веќе видена

Во петок, првиот ден откако властите дозволија целосно отворање на границите, без обврска за корона тест и задолжителен карантин, најмногу патници поминале на ...
сите 223 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски заедно со носителот на изборна единица 2, Владо Мисајловски ја посетија Општина Куманово. Од Куманово Мицкоски ...
сите 347 | | | веќе видена

Името на Јирген Клоп со златни букви ќе остане запишано во историјата на Ливерпул откако германскиот стратег успеа да го донесе трофејот од Премиер лигата на ...
сите 148 | | | веќе видена

Ем шут, ем најрогат, ем најпопуларен, коментира професорката Гордана Силјановска Давкова по новите аудиобомби, во кои претседателот на СДСМ зборува за ...
сите 68 | | | веќе видена

Законот за јавно обвинителство ни дава нова шанса за борба против криминалот, изјави јавната обвинителка Фатиме Фетаи и порача да се фокусираме кон иднината, а ...
сите 54 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Врвот на здодевност во карантин - кога ќе си го дотераш партнерот во твоето латекс здолниште

Од:
До кого (е-маил):
Порака: