Шопингот на Роналдо од 8,5 милиони фунти


Кристијано Роналдо вчера преку социјалните мрежи започна турнир под името „Дневна соба“.Со тоа Роналдо испраќа предизвици на своите фанови, а главно се ...
| | веќе видена | слични

Вчера преку социјалните медиуми Кристијано Роналдо го започна турнирот наречен Дневна соба, или Купот на дневната соба. Роналдо ги предизвикува своите фанови ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо, мегаѕвездата на Јувентус, ги предизвика спортистите ширум светот да му се приклучат во предизвикот да направат што е можно повеќе стомачни ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо вчера се пофали на „Инстаграм“ како Георгина со машинка за шишање му ја средува фризурата , но еден детаљ покажува дека Португалецот не е ...
| | веќе видена | слични

Кристиано Роналдо заедно со своето семејство и со вереницата Георгина Родригез се наоѓа во самоизолација во родната Мадеира. Португалската ѕвезда со инетресно ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Деновиве нагло порасна бројот на нови случаи со КОВИД-19. Во текот на вчерашниот ден беа регистрирани 62 нови случаја, но и двајца починати. По олабавување на ...
сите 552 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски вчера, по седницата на Советот за безбедност, откри дека партиите биле блиску до договор за датум за избори, но последните два ...
сите 212 | | | веќе видена

Право да легитимира има само полицијата, поради што во четвртокот е испратено писмо до Комисијата за заразни болести, уште еднаш да се разгледа ваквиот услов ...
сите 357 | | | веќе видена

По известувањето дека сите банки се подготвени да ја реализираат исплатата на паричната помош од социјална и детска заштита, притоа водејќи грижа за заштита на ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шопингот на Роналдо од 8,5 милиони фунти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: