Фудбалер заразен со коронавирусот го прифати предизвикот на Роналдо, и го победи (ВИДЕО)


Кристијано Роналдо вчера преку социјалните мрежи започна турнир под името „Дневна соба“.Со тоа Роналдо испраќа предизвици на своите фанови, а главно се ...
| | веќе видена | слични

Спортистите измислуваат предизвици и си одговараат едни на други за побрзо да им мине времето во изолација, но се чини дека Симон Бајлс ги надмина сите. ...
| | веќе видена | слични

Пандемијата на коронавирусот ги затвори луѓето во своите домови, а исклучок не се ниту спортистите кои на секакви начини почнаа да ја „убиваат“ досадата. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кристијано Роналдо пред неколку денови на својот Инстаграм профил зададе предизвик за спортистите ширум светот, да се обидат да направат стомачни за време од ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 264 | | | веќе видена

Србија беше на вистинскиот пат. На почетокот на годината, додека Европа го следеше со загриженост развојот во Италија, Шпанија и Франција – во Србија беше ...
сите 148 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 262 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фудбалер заразен со коронавирусот го прифати предизвикот на Роналдо, и го победи (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: