Гал Гадот и уште 7 познати личности кои служеле војска


Холивудскиот актер Мет Дејмон и британската актерка Мини Драјвер беа во врска повеќе од една година откако тој се одлучи да изјави во емисијата на Опра Винфри ...
| | веќе видена | слични

 Изгледа дека холивудскиот заводник Ричард Гир е сопругот што би го посакала секоја жена. Ричард и сопругата Алехандра Силва се венчаа во 2018-та, и иако на ...
| | веќе видена | слични

Таа има 37 години, а тој има 71 година. Тие неодамна добија бебе. Тие се сакаат и не ја кријат својата среќа. На прашањето дали е исплашена од разликата во ...
| | веќе видена | слични

Дали знаете што имаат заедничко Меланија и Доналд Трамп, Емануел и Бригита Макрон, Дражен Жериќ Жера и неговата сопруга Барбара и Жељко Бебек и неговата ...
| | веќе видена | слични

 Денес Бред Пит е најпосакуваниот актер, не само поради изгледот, туку и поради талентот. Актерот ја започна кариерата во 1987-ма, а може да се пофали со ...
| | веќе видена | слични

Познатиот холивудски актер може да добие практично сѐ што посака во животот, но една работа не може, односно не смее. Иако тоа го посакувал многу, сепак му ...
| | веќе видена | слични

 Отворените врски и бракови се сè уште табу тема, но некои познати личности не се плашат јавно да признаат дека претпочитаат неконвенционална љубовна врска во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 810 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Министерот за здравство на својот фејсбук профил се заблагодари на колегите кои неуморно работат. Ова се дел од моите колеги кои неуморно работат на пунктовите ...
сите 206 | | | веќе видена

Неверојатни сцени во Хрватска – една жена (65) не им кажала на лекарите дека била на роденден каде гостинка била заразена со коронавирус, па кога дошла на ...
сите 197 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, заменичката на претседателот на Владата и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гал Гадот и уште 7 познати личности кои служеле војска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: