Полицаец и медицинско лице си даваат поддршка преку стакло


Салоните за убавина се затворени, но овој згоден татко не се грижи за тоа. Актерот Марк Валберг покажа како ги поминува деновите во изолација, Неговата ...
| | веќе видена | слични

Познатиот шпански актер Антонио Бандерас се приклучи на списокот на јавни личности кои на секој начин се обидуваат да ја подигнат свеста на луѓето во борбата ...
| | веќе видена | слични

Фолк пејачката Драгана Мирковиќ и нејзиниот сопруг Тони многу прати кажале и објавиле дека се добри пријатели со актерот Жан Клод Ван Дам. Овие денови на ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Јелена Томашевиќ се огласи на социјалните мрежи и изнесе детали за приватниот живот кои никој не ги знаеше досега.Томашевиќ открила дека ...
| | веќе видена | слични

Кристиано Роналдо продолжува да се припрема за продолжување на сезоната во својата вила во Мадеира. Продолжувањето на италијанската Серија А е планирано за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 810 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Неверојатни сцени во Хрватска – една жена (65) не им кажала на лекарите дека била на роденден каде гостинка била заразена со коронавирус, па кога дошла на ...
сите 197 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, заменичката на претседателот на Владата и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полицаец и медицинско лице си даваат поддршка преку стакло

Од:
До кого (е-маил):
Порака: