Ана Делви, која лажеше дека е милионерка и измами многу луѓе, се огласи од затвор

 „Премногу сум убава за да лежам во затвор“, порача Ана, која долго време се претставуваше како германска аристократка и живееше луксузно со измами и туѓи ...
| | веќе видена | слични

Дури и ѕвездите како Ариана Гранде одмораат од гламурозните изданија. Пејачката одлучила на некое време да ги заборави екстензиите и да ѝ дозволи на својата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Популарната пејачка Ана Николиќ овие денови стана хит на социјалните мрежи откако објави видео што прави по дома за време на изолацијата.Имено пејачката поради ...
| | веќе видена | слични

Синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ го прослави својот 22 роденден, но на еден поинаков начин.Пејачката со фановите сподели и видео од прославата во ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Сања Стојановиќ многумина на почеток на кариера и предвидувале блескава кариера. Меѓутоа на тие прогнози потполно фрлило сенка домашно видео од ...
| | веќе видена | слични

Мултимедијална личност Нивес Целзиум позната по своите провокативни облини и објави на Инстаграм кои мамaт воздишки кај многу мажи. (@nivescelsius) on Mar 3, ...
| | веќе видена | слични

Во видеото кое што таа го објави на социјалната мрежа, ја покажа својата нова фризура, која самата ја направила пијана, и призна дека за време на изолацијата, ...
| | веќе видена | слични

Како и многубројни светски и домашни ѕвезди, пејачката се наоѓа во самоизолација па открила со што се забавува во овој период. Популарната пејачка Пинк поради ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче денеска на прес-конференција изјави дека во Куманово интензивно се работело, земени се материјали, и рано е да се каже ...
сите 583 | | | веќе видена

На свечена церемонија со кревање на знамето на Северна Македонија, вчера во седиштето на НАТО во Брисел се означи официјалното пристапувањето на земјава во ...
сите 235 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 31. март 2020 (Inpress) – Заврши увидот на Државниот санитарен и здравствен инспекторат во охридската Општа болница при што се детектирани ...
сите 159 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 143 | | | веќе видена

Благодетите од НАТО членството и од почетокот на пристапните преговори со ЕУ граѓаните ги гледаат и во борбата против корона вирусот. Се гледа од каде ни доаѓа ...
сите 506 | | | веќе видена

Владата на Република Северна Македонија денеска ја одржа својата 32-ра седница на која беше разгледан и усвоен вториот пакет економски мерки за справување ...
сите 230 | | | веќе видена

Донесени се важни одлуки, државата ги спасува работните места на граѓаните. Драго ми е што денеска Владата на Македонија прифати и усвои голем дел од ...
сите 273 | | | веќе видена

Здравствени власти ги зајакнуваат капацитетите на Инфективната клиника, каде веќе дел од расположливите кревети се пополнети. Со помош на Армијата се ...
сите 142 | | | веќе видена

Повеќето граѓани на Србија, или барем оние кои се мобилни корисници, вечерва добија драматични СМС-пораки за состојбата со епидемијата на коронавирус во таа ...
сите 832 | | | веќе видена

Врвен приоритет на Владата е здравјето и животот на граѓаните и затоа голем дел од ресурсите ги насочуваме кон заштита на луѓето и намалување на ризикот од ...
сите 347 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ана Делви, која лажеше дека е милионерка и измами многу луѓе, се огласи од затвор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: