На комеморацијата во чест на Коби Брајант и неговата ќерка, Леброн побара само едно


Кошаркарот на Лос Анџелес Лејкерс присуствуваше на настанот во центарот „Стејплс“, но за медиумите изјави дека не сака да биде на фотографиите. Вчера „Стејплс“ ...
| | веќе видена | слични

Претставник на Полицијата на Лос Анџелес денеска соопшти дека осум полициски службеници признале дека поседуваат фотографии од местото на хеликоптерската ...
| | веќе видена | слични

Шерифот од Лос Анџелес, Алекс Вилануева, на прес-конференција објави дека им наредил на своите заменици да ги избришат сите фотографии од нивните мобилни ...
| | веќе видена | слични

Голем скандал ја тресе Америка – пониско рангирани припадници на полицијата ги фотографирале мртвите тела на кошаркарот Коби Брајант, ќерката Џијана и ...
| | веќе видена | слични

Еден од најдобрите кошаркари на сите времиња Коби Брајант на 26. јануари го загуби животот во хеликоптерска несреќа заедно со неговата 13-годишна ќерка и уште ...
| | веќе видена | слични

САД ги тресе голем скандал на еден месец по трагичната смрт на кошаркарската легенда Коби Брајант, ќерка му и уште седум луѓе, во пад на хеликоптер во ...
| | веќе видена | слични

Големата хеликоптерска несреќа која се случи пред повеќе од еден месец, а во неа загинаа Коби Брајант, неговата ќерка Џиана и седум други лица, се уште е ...
| | веќе видена | слични

Само неколку денови по несреќата во која загина еден од најдобрите кошаркари во историјата, Коби Брајант, во полицијата на Лос Анџелес завладеа паника бидејќи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче, кажа дека сè уште има слободен капацитет на Клиниката за инфективни болести, имајќи предвид дека исполнетоста е 50 ...
сите 658 | | | веќе видена

Курсот за проширување на НАТО создава нови линии на поделби, додека светот треба да се обедини во борбата против коронавирусот. Ова се наведува во ...
сите 261 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 31. март 2020 (Inpress) – Заврши увидот на Државниот санитарен и здравствен инспекторат во охридската Општа болница при што се детектирани ...
сите 159 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 143 | | | веќе видена

Охрид, 31. март 2020 (Inpress) – Безбедносната состојба на подрачјето на седумте општини што ги покрива СВР Охрид е стабилна, информираат од СВР Охрид. – ...
сите 595 | | | веќе видена

Оливер Спасовски, техничкиот премиер на Македонија, на вечерашното гостување во емисијата „Топ Тема“ на Телма рече дека евентуално нови мерки на ограничувања ...
сите 405 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски го искоментира предлогот на Заев за кратење на платите во администрацијата и оти на тој начин ќе се заштедело една ...
сите 268 | | | веќе видена

Како дополнување на системот на центрите за јавно здравје кои земаат примероци за тестирање за коронавирус од утре почнуваат со работа мобилните екипи. ...
сите 863 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На комеморацијата во чест на Коби Брајант и неговата ќерка, Леброн побара само едно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: