Полицајци ќе одговараат за објавените фотографии од телото на Коби

2 копии

Светот се уште тагува по трагично починатиот Коби Брајант кој на 26. јануари оваа година загина во хеликоптерска несреќа во Калифорнија. Бројни мурали, видеа, ...
| | веќе видена | слични

Шерифот на Лос Анџелес, Алекс Вилануева изјави дека им наредил на своите вработени да ги избришат сите фотографии направени на местото на хеликоптерската ...
| | веќе видена | слични

Претставник на Полицијата на Лос Анџелес денеска соопшти дека осум полициски службеници признале дека поседуваат фотографии од местото на хеликоптерската ...
| | веќе видена | слични

Шерифот од Лос Анџелес, Алекс Вилануева, на прес-конференција објави дека им наредил на своите заменици да ги избришат сите фотографии од нивните мобилни ...
| | веќе видена | слични

Голем скандал ја тресе Америка – пониско рангирани припадници на полицијата ги фотографирале мртвите тела на кошаркарот Коби Брајант, ќерката Џијана и ...
| | веќе видена | слични

Еден од најдобрите кошаркари на сите времиња Коби Брајант на 26. јануари го загуби животот во хеликоптерска несреќа заедно со неговата 13-годишна ќерка и уште ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерството за здравство апелира до граѓаните да ги почитуваат во целост мерките и препораките за заштита од коронавирусот. На вчерашната прес-конференција, ...
сите 1112 | | | веќе видена

Кој има право да ги легитимира гостите кои влегуваат во кафулињата и рестораните, за да се дознае дали тие навистина се припадници на исто семејство. Дали тоа ...
сите 365 | | | веќе видена

Вест која одекна ширум САД и светот. Најбогатиот спортист во светот, а тоа боксерот Флојд Мејведер, ќе го плати погребот на Џорџ Флојд, убиениот Афроамериканец ...
сите 519 | | | веќе видена

Од „заробена држава“ денеска сме најпозитивниот пример во регионот. Ја обезбедивме сигурната иднина на граѓаните, изјави генералниот секретар на СДСМ, Љупчо ...
сите 790 | | | веќе видена

Да се оди на избори или не прашање е сега. Шекспировата дилема во македонски услови на пандемија се наметнува поради зголемениот број на заболени и починати од ...
сите 401 | | | веќе видена

Зоран Заев не е квалификуван да зборува за однесувањето на вирусот, порача поранешната пратеничка екс претседател на Градската организација на СДСМ во Скопје ...
сите 131 | | | веќе видена

Поранешниот поглавар на Исламската верска заедница во Македонија, објави порака до оние кои ја водат оваа институција, неколку дена откако е разрешен од ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полицајци ќе одговараат за објавените фотографии од телото на Коби

Од:
До кого (е-маил):
Порака: