СКАНДАЛ: Полицајци во барови покажувале слики од телото на Коби Брајант (ФОТО)

Големата хеликоптерска несреќа која се случи пред повеќе од еден месец, а во неа загинаа Коби Брајант, неговата ќерка Џиана и седум други лица, се уште е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Светот се уште тагува по трагично починатиот Коби Брајант кој на 26. јануари оваа година загина во хеликоптерска несреќа во Калифорнија. Бројни мурали, видеа, ...
| | веќе видена | слични

Шерифот на Лос Анџелес, Алекс Вилануева изјави дека им наредил на своите вработени да ги избришат сите фотографии направени на местото на хеликоптерската ...
| | веќе видена | слични

Претставник на Полицијата на Лос Анџелес денеска соопшти дека осум полициски службеници признале дека поседуваат фотографии од местото на хеликоптерската ...
| | веќе видена | слични

Шерифот од Лос Анџелес, Алекс Вилануева, на прес-конференција објави дека им наредил на своите заменици да ги избришат сите фотографии од нивните мобилни ...
| | веќе видена | слични

Голем скандал ја тресе Америка – пониско рангирани припадници на полицијата ги фотографирале мртвите тела на кошаркарот Коби Брајант, ќерката Џијана и ...
| | веќе видена | слични

Еден од најдобрите кошаркари на сите времиња Коби Брајант на 26. јануари го загуби животот во хеликоптерска несреќа заедно со неговата 13-годишна ќерка и уште ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

И други министри биле против препораката на Комисијата за заразни болести за неколкудневен карантин изминатиот викенд, откри министерот за внратрешни работи ...
сите 255 | | | веќе видена

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Во неговото гостување во „Патот кон“ на Алсат, Тимчо Муцунски од ВМРО-ДПМНЕ рече дека доколку не се постигне консензус за датумот за изборите ќе се испрати ...
сите 560 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СКАНДАЛ: Полицајци во барови покажувале слики од телото на Коби Брајант (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: