Обамејанг го снема сред натпревар: Капитенот на Арсенал мораше да оди во тоалет (Фото)


Капитенот на Арсенал, Пјер Емерик Обамејанг истрча во соблекувалните иако натпреварот против Брајтон беше во полн ек, а неговиот тим имаше негатива од 2:1. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Арсенал конечно забележа прва победа во десет натпревари откако тимот на Фреди Љунгберг го победи Вест Хем со 3:1. Арсенал имаше негатива на гостувањето кај ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Светиот крст се фрлаше во Стара река во Бугарија, при што имаше општа тепачка. Веднаш откако свештеникот го фрли крстот скокнаа неколку момчиња во замрзнатата ...
сите 293 | | | веќе видена

Побрза интеграција на Западен Балкан во ЕУ или лажни надежи за датум оваа пролет? Пред доаѓањето на претседателот на Европскиот Совет Шарл Мишел во Скопје овој ...
сите 341 | | | веќе видена

Една од главните забелешки е што во преодните и завршните одредби на предлог законот за Јавно обвинителство се остава еден простор за условно речено вдомување ...
сите 261 | | | веќе видена

Tри вооружени лица најверојатно го извршиле грабежот во експозитурата на НЛБ банка во Ѓорче Петров. Тие го извршиле грабежот со „опел вектра“ која потоа била ...
сите 83 | | | веќе видена

1ТВ по долго време откако излезе аферата со случајот Рекет, се огласија на социјалните мрежи. – Нашата прва објава ја посветуваме на Бојан Јовановски, човекот ...
сите 86 | | | веќе видена

Лука Циндриќ нема да игра утре против Шпанија во решавачкиот натпревар за пласман на првото место во групата „1“ на ЕП. Според хрватските медиуми, Циндриќ не ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Обамејанг го снема сред натпревар: Капитенот на Арсенал мораше да оди во тоалет (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: