Три хороскопски знаци кои ќе имаат тежок период до крајот на ноември

Овие денови, следниве хороскопски знаци ги очекува потежок период. Но, и тоа не е крај на светот. Понекогаш треба да забавите и да се подготвите за патувањето ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Денот не е поволен за патувања или соработка со странство, па на тоа поле немојте многу да очекувате. Во љубовта ви се допаѓа личност која можеби и не е ...
| | веќе видена | слични

 Сега, кога се ближи крајот на 2019-та, не можете да ги избегнете онлајн објавите на вашите пријатели за нивните достигнувања за оваа година. Но, не можете да ...
| | веќе видена | слични

Нормално за некои знаци декември нема да биде добар, но следниве 5 ќе се чувствуваат одлично . Овие знаци одново и одново ќе добиваат нови можности што ќе им ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Петте илјади амандмани на ДУИ за Изборниот законик дојдоа само како шлаг на тортата наречена коалициски недоразбирања меѓу владините партнери. Претходно ...
сите 100 | | | веќе видена

Големата акција на МВР пред една недела , во која беа приведени 12 лица кои шверцувале оружје и дрога заврши со слобода на криминалните банди. Обвинителството ...
сите 83 | | | веќе видена

Смртниот биланс од ерупцијата на вулканот на новозеландскиот Бел остров се зголеми на 15 лица, откако полицијата соопшти дека уште една личност починала во ...
сите 145 | | | веќе видена

Според него реакцијата не се однесува на СДСМ, туку на фактот да не дозволат да се намали бројот на пратеници Албанци заради изборниот модел. – Вистина е дека ...
сите 141 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Три хороскопски знаци кои ќе имаат тежок период до крајот на ноември

Од:
До кого (е-маил):
Порака: