Гаљардо проговори за можноста да седне на клупата на Барселона

Ерик Олхатс важи за човек кој го откри талентот на Антоан Гризман на највисоко фудбалско ниво и токму тој беше скаутот кој му овозможи на Французинот да ...
| | веќе видена | слични

Емисијата „Вамос“ на телевизијата „Мовистар“ ексклузивно објави, а пренесуваа и останатите шпански медиуми – Атлетико Мадрид во јануари ќе тргне по Иван ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Играчот од средниот ред на Барселона, Иван Ракитиќ може да ја продолжи кариерата во Атлетико Мадрид. Според „Mувистар +“, Атлетико е подготвен да го купи ...
| | веќе видена | слични

Антоан Гризман постојано мора да ги слуша гласините за неговата бавна адаптација во фудаблскиот систем кој го негува Барселона, а дополнителен проблем за него ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 283 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите на јавноста по скандалозното интервју на премиерот Зоран Заев за БГНЕС. Меѓу сведоштвата на граѓаните, се најде и она на дипломатката ...
сите 119 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска денеска на прес-конференција на Владата го презентираше Предлог-буџетот за 2021 година на ...
сите 236 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 143 | | | веќе видена

Нема никакви превирања во ДУИ вели министерот за надворешни работи Бујар Османи по информациите кои излегоа во јавноста дека Изет Меџити и неговото крило ќе ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гаљардо проговори за можноста да седне на клупата на Барселона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: