Ливерпул не попушта, падна и Тотенхем


4 копии

Во првиот натпревар од 11. коло е поразен на гостувањето кај Борнмут со 1:0, а примениот гол значеше и враќање на старите навики, лоша игра која на крајот ...
| | веќе видена | слични

Борнмут го приреди првото изненадување во 11-тото коло во Премиер лигата со минималниот триумф над Манчестер јунајтед од 1-0. Црешите славеа благодарение на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Манчестер јунајтед загуби уште еден меч во Премиерлигата, со пораз од 1-0 се враќа од гостувањето кај Борнмут. Ново разочарување за навивачите на Манчестер ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јавното обвинителство отвори предмет за објавените аудио записи на социјалните мрежи, потврди за МИА државниот обвинител Љубомир Јовески. Ќе се испитува кој ги ...
сите 478 | | | веќе видена

Изборот е едноставен, или Заев прифаќајќи ги амандманите на законот за јазици ќе го почитува правото и Уставот, или ќе продолжи да биде пречка за правдата, ...
сите 258 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 322 | | | веќе видена

Извори од Владата велат дека наместо да се лицитра со датумот за ратификација на Протоколот за членство во НАТО, сега е момент партиите да гласаат за Законот. ...
сите 203 | | | веќе видена

Од кога тоа Ново Нордиск произведува сомнителен инсулин и од кога тоа Данска е всушност Турција?Документите тоа го говорат, а Министерството за здравство и ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ливерпул не попушта, падна и Тотенхем

Од:
До кого (е-маил):
Порака: