Со него го доживеала првиот бакнеж и тоа пред камера - љубовната приказна на Ештон Кучер и Мила Кунис никој не остава рамнодушен

Кога 20-годишниот актер ја добил улогата на Мајкл Келс во серијата „Весели седумдесетти“, не можел ни да сонува дека веќе во првите работни денови ќе ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Викторија Бекам вели дека во својот сопруг, поранешниот фудбалер, Дејвид Бекам, се заљубила на прв поглед, но тоа не доволно за успешен и среќен брак и после ...
| | веќе видена | слични

„Десет години ги поминав сам и признавам дека на тој период не сакам да се сеќавам. Дури кога ја запознав Ема повторно открив што значи да си навистина среќен“ ...
| | веќе видена | слични

Двајца мажи станаа пријатели откако открија дека се оженети со иста жена.Крис Томас и Питер Шерат од Велика Британија се запознале кога откриле дека двајцата ...
| | веќе видена | слични

Принцот Хари долго време не можеше да ја пронајде својата вистинска љубов. Му беа потребни неколку неуспеси за да ја пронајде жената од своите соништа. Ова се ...
| | веќе видена | слични

Познатиот глумец вели дека додека не ја запознаете вистинската, не сте ни свесни дека дотогаш не сте ни уживале во љубовта на вистинскиот начин. „Десет години ...
| | веќе видена | слични

– Тогаш имав 22 години, а во тие години кога сакаш, навистина сакаш – рекла пејачката Сања Долежал (56) за едногодишната страсна љубов со кошаркарот Дражен ...
| | веќе видена | слични

Екс-југословенската поп ѕвезда Сања Долежал, никога не се помири со прераната смрт на кошаркарот Дражен Петровиќ. Сеуште кај неа постојат силни чувства кон ...
| | веќе видена | слични

56-годишната пејачка на Нови фосили, Сања Долежал сеуште го нема преболено кошаркарот Дражен Петровиќ. Приказната која завршила со љубов, во почетокот требало ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев не сака да го сфати сериозно францускиот претседател Емануел Макрон од проста причина што Македонија и да го помине процесот на притстапни ...
сите 618 | | | веќе видена

Присуството на пет лидери од албанскиот блок на лидерската средба кај Претседателот Стево Пендаровски ја покажа сликата колкава е поделеноста кај партиите на ...
сите 437 | | | веќе видена

Албанскиот премиер Еди Рама не го прифати барањето на опозицијата за оставка и нови избори, откако Албанија не доби датум за почеток на преговори со ...
сите 899 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 11 | | | веќе видена

На денешниот состанок на неговиот кабинет во Белата куќа, Трамп рече дека се чини дека се придржува до договорената петдневна пауза во турската офанзива против ...
сите 565 | | | веќе видена

Вчера во 16.55 часот на магистралниот пат Охрид– Кичево, во близина на крстосница со регионален пат за Битола, патничко возило „југо“, со кичевски регистарски ...
сите 272 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со него го доживеала првиот бакнеж и тоа пред камера - љубовната приказна на Ештон Кучер и Мила Кунис никој не остава рамнодушен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: