Открил ужасна вистина за жената која ја сакал: Не го изневерувала туку полошо


Двајца мажи станаа пријатели откако открија дека се оженети со иста жена.Крис Томас и Питер Шерат од Велика Британија се запознале кога откриле дека двајцата ...
| | веќе видена | слични

Антониот Бандерас и Мелани Грифит беа заедно скоро 20 години, но во 2015 година ставија точка на својот брак. Денес Бандерас е во врска со 20 години помладата ...
| | веќе видена | слични

„Немам идеја која е Кристина Мандарина, не сум прочитал ништо за неа, немам време за тоа“, признал најпопуларниот хрватски пензионер, Тајлат Селмани (82), ...
| | веќе видена | слични

Триесет и шестгодишна сараевчанка, која од првиот брак има две деца, му станала втора сопруга на еден Арап. Нејзиниот татко дал согласност за склучување на ...
| | веќе видена | слични

Холивудскиот глумец Антонио Бандерас во интервју за американскиот магазин „Пипл“, откри дека секогаш ќе ја сака својата поранешна жена, актерката Мелани ...
| | веќе видена | слични

„Мојот сопруг почина од алкохолизам и неговото семејство ме обвинува што го напуштив. Дури и ме игнорираа на погребот“, ѝ се обратила скршена жена на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 272 | | | веќе видена

Европската агенција за лекови (ЕМА) почна прелиминарни разговори со производителот на руската вакцина „Спутник V“, изјави денеска портпаролот нс Европска ...
сите 426 | | | веќе видена

Претседателот на Владата, Зоран Заев по завршувањето на состанокот на Советот за безбедност истакна дека со воведување на кризна состојба на целата територија ...
сите 148 | | | веќе видена

Мексиканскиот претседател Андрес Мануел Лопез Обрадор денеска повторно одби да му честита на новоизбраниот претседател на САД Џо Бајден за изборната победа, ...
сите 240 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази – анализа на телефонска комуникација денеска во Основниот кривичен суд во Скопје продолжи судењето за незаконското ...
сите 82 | | | веќе видена

По повод одбележувањето на Меѓународниот ден за елиминација на насилството врз жените, со портокаловото осветлување на скопската тврдина Кале, Владата на ...
сите 162 | | | веќе видена

Бугарскиот заменик министер за надворешни работи Георг Георгиев тврди дека Бугарија не е единствената која ја стопира Македонија за влез во ЕУ.Сега се зборува ...
сите 262 | | | веќе видена

Фудбалерите на Барселона вчера го победија Динамо во Киев со резултат 4:0, а во медиумите од овој натпревар денес се пишува и за разгвор помеѓу Куман и ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Открил ужасна вистина за жената која ја сакал: Не го изневерувала туку полошо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: