Во овие хороскопски знаци се раѓаат најдобрите љубовни советници

3 копии
4 копии
2 копии

Овен Ве очекува мирна работна атмосфера. Односите со соработниците значително се поправаат. Денот ќе биде полн со љубов што ја заслужувате, но мора да ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Дали „Рекет“ ќе заврши со молк на Катица Јанева? Обвинителката Вилма Рускоска, соопшти дека некој од обвинетите за рекетирањето на Орце Камчев, иако ...
сите 291 | | | веќе видена

Порталот сдк.мк, или Сакамдакажам.мк, кој го раководи Горан Михајловски, уживател на 250.000 евра кои Фондот за иновации ги додели на негвата сопруга, е во ...
сите 567 | | | веќе видена

Од Синдикатот на КПУ Затвор Скопје, при синдикатот за администрација и државна управа – САДУ до Порталот Работник пристигна реакција во врска со вчерашниот ...
сите 114 | | | веќе видена

Абиј Ахмед, премиерот на Етиопија, кој стави крај на конфликтот на неговата земја со Еритреја е овогодинешен добитник на Нобеловата награда за мир.Но малкумина ...
сите 133 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во овие хороскопски знаци се раѓаат најдобрите љубовни советници

Од:
До кого (е-маил):
Порака: