Присутните „прснаа“ од смеа: Ѓорѓевиќ откри со кои зборови му се обратил Попович (ВИДЕО)


Денес Србија го победи САД во разигрувањето за позициите од 5-тото до 8-то место. Иако се очекуваше овие две селекции да се сретнат многу подалеку, па дури и ...
| | веќе видена | слични

Драматичниот пат на играта на репрезентацијата на Австралија во финишот од натпреварот за третото место влијаеше на тоа Србинот Богдан Богдановиќ да заврши на ...
| | веќе видена | слични

Александар Ѓорѓевиќ заминува од селекторската позиција на српската кошаркарска репрезентација која не ја оствари целта на Светското првенство во Кина. Со оглед ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Присутните „прснаа“ од смеа: Ѓорѓевиќ откри со кои зборови му се обратил Попович (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: