Една од најпознатите русокоси во холивудот го промени изгледот: Актерката се одлучила за драстична промена и сега вака изгледа

Препознатливата русокоса, актерката Риз Витерспун, се откажала од својата руса коса поради улогата во новата серија „The Morning Show“. Фотографијата на која ...
| | веќе видена | слични

Популарната манекенка Бела Хадид неодамна на ревија во Лондон го претставила новиот изглед. Откако ова лето стана русокоса, сега одлучила да ја скрати косата и ...
| | веќе видена | слични

Откако 23 години била бринета, Кендал Џенер, решила да стане русокоса. Една од најпознатите манекенки во моментот и ѕвездата од реални шоуа решила да си поигра ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По нелку децении иста фризура, глумицата Лидија Вукичевиќ се одлучила за промена. Имено, на последниот сет фотки се гледа дека 57-годишната глумица се откажала ...
| | веќе видена | слични

Останато

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 238 | | | веќе видена

 Каков понеделник ви најавува Зодијакот? Дали вашиот хороскопски знак денес ќе го следи среќа? Дали неделата ќе ви тргне „на десна нога?“ Кликнете на вашиот ...
сите 171 | | | веќе видена

Работните групи на власта и опозицијата денеска во Собранието ќе одржат нова средба за законот за јавно обвинителство, потврдија за МИА од Министерството за ...
сите 363 | | | веќе видена

Извори во одбраната на луѓе инволвирани во предметите на СЈО тврдат дека најмалку еден од заштитените сведоци од случаите кои беа водени во сега згаснатата ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Една од најпознатите русокоси во холивудот го промени изгледот: Актерката се одлучила за драстична промена и сега вака изгледа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: