Шампионот Манчестер Сити се изнамачи на гостувањето кај Боурнемут


Капитенот на „Редсите“ вели дека неговиот соиграч Мане е одлично момче, тврди дека тимот е блиску до уште подобра игра, воедно тој упати и пофалби на сметка на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ливерпул лесно се справи на гостувањето на „Турф Мор“ и заокружи перфектни „четири од четири“ на стартот на премиерлигашката сезона, па така избраницните на ...
| | веќе видена | слични

Со вчерашните два гола кои ги постигна против Брајтон, Серхио Агуеро влезе во елтино друштво во историјата на Премиер Лигата. Аргентинскиот напаѓач беше двоен ...
| | веќе видена | слични

Серхио Агуеро влезе во селектирано друштво во двата гола против Брајтон. Аргентинскиот напаѓач беше двоен стрелец во високата победа на Сити над Брајтон вчера. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Црвените ја продолжија победничката низа во Премиер лигата и по гостувањето кај Барнли , но во нивните редови за првпат се виде незадоволство и покрај успесите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со овластување на државниот јавен обвинител Љубомир Јовески, обвинителката Лиле Стефанова и понатаму останува надлежна за предметите што го водеше СЈО, ...
сите 161 | | | веќе видена

Во Јавното обвинителство за организиран криминал и корупција на распит повторно се повикани осомничените за случајот „Рекет“ Бојан Јовановски – Боки 13 и ...
сите 271 | | | веќе видена

Главниот осомничен во аферата „Рекет“ Бојан Јовановски, денес реши со молчење да го помине исказот во скопското обвинителство за организиран криминал и ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шампионот Манчестер Сити се изнамачи на гостувањето кај Боурнемут

Од:
До кого (е-маил):
Порака: