Кутињо: Презадоволен сум од моето деби во Баерн


2 копии

Фудбалерите на дебитантот во германската Буднеслига, Унион Берлин на домашен терен приредија изненадувањето совладувајќи ги во последниот дуел од саботната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Баерн Минхен одново прими гол на „Алијанц арена“, но ако во почетното коло не успеа да направи пресврт против Херта, ова попладне до врв ја наполни мрежата на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Алоцирање на средствата онаму каде што ќе има најголема ефикасност и каде што може да се постигнат поголеми економски ефекти, е целта на предложениот ребаланс ...
сите 180 | | | веќе видена

На вчерашниот дуел во емисијата 24 анализа на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски и министерот за надворешни работи Никола Димитров, беше ...
сите 65 | | | веќе видена

Две победи над Белорусија и над Словенија, блескав сет против Русија, пораз во нијанси од Финска, објективно слаб натпревар против Турција. Македонските ...
сите 365 | | | веќе видена

Девојката која овозможи да се сретне сега убиеното момче Пинета Секондо познат како Пино со убиецот, ќе се гони за соучесништво. Убиството е расветлено а ОЈО ...
сите 42 | | | веќе видена

Фудбалската федерација на Македонија ги објави цените на билетите за квалификацискиот натпревар за ЕП 2020 против Словенија кој ќе се одигра на 10. октомври. ...
сите 34 | | | веќе видена

Магазинот „Тајм“ ја објави фотографијата, која била објавена во приватно училиште во британска Колумбија, каде Трудо работеше како професор пред да влезе во ...
сите 22 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кутињо: Презадоволен сум од моето деби во Баерн

Од:
До кого (е-маил):
Порака: