Дали е поздраво да јадете свеж или цеден портокал

Ви претставуваме рецепт за лесен летен оброк чија подготовка нема да ви одземе многу време, подгответе ги овие такоси. 6 тортиљи 80 грама тврд кашкавал 500 ...
| | веќе видена | слични

Одредени земјоделски производи со потекло од земјите членки на Европската унија, земјите членки на ЕФТА (Норвешка и Швајцарија), Украина и Република Турција ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Во вечерашната емисија „Што не е јасно“ на телевизија Алфа гостуваше Антонио Милошоски кој вчера објави снимки на кои се слуша гласот на поранешниот премиер ...
сите 246 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 165 | | | веќе видена

МВР во соработка со надлежните институции активно преземаат мерки и активности со цел утврдување на лица и компании што се инволвирани во нелегална трговија со ...
сите 192 | | | веќе видена

Двајца сведоци предложени од обвинителството во предметот „Таргет Тврдина” примиле пари од Специјалното јавно обвинителство (СЈО) за работен ангажман, обвинија ...
сите 114 | | | веќе видена

По маршот за правда што го организираше СДСМ во Скопје, на социјалните мрежи се запираат коментарите. Некои од нив потсмевајќи се велат дека следно треба да ...
сите 125 | | | веќе видена

Италијанскиот весник „Кориере дела Сера“ јавува за уште една – седма жртва на коронавирусот. Во болницата Комо починал 62-годишен маж, за кој се наведува дека ...
сите 209 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали е поздраво да јадете свеж или цеден портокал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: