Монструмот-српски Унгарец со македонски пасош?

2 копии

Унгарската полиција уапси маж, за кого се сомнева дека живи закопал најмалку шест лица. “Ѕверот од Будимпешта“, како што го нарекуваат медиумите, ги ограбувал ...
| | веќе видена | слични

Претставник на Националното истражно биро од Унгарија соопштил дека досега се приведени шест лица во врска со случајот во Унгарија и дека откопаните лешови ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Во услови на здравствена криза, која имаше и сѐ уште има големо влијание и врз економијата и врз сигурноста на работните места, како и во услови кога годинава ...
сите 355 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 235 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Монструмот-српски Унгарец со македонски пасош?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: