Мицкоски обелодени: Заеви отвориле фирми во Бугарија


8 копии

Заев и СДСМ избегнуваат 4 дена да дадат оговори за која намена се формирани трите фирми на Заеви во еден стан во градот Петрич во соседна Република Бугарија. ...
| | веќе видена | слични

Братот на Премиерот Зоран, Вице Заев реагира во врска со објавата на медиумите за фирмите отворени во Бугарија од страна на фамилијата на премиерот Заев. Во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Зоран Заев се крие по скандалот со трите фирми што кланот Заеви ги отворил во еден стан во Петрич во соседна Република Бугарија, изјави портпаролот на ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Зоран Заев се крие по скандалот со трите фирми кои што кланот Заеви ги отворил во еден стан во Петрич во соседна Република Бугарија. Заев бега од проста ...
| | веќе видена | слични

Вистината вели дека семејството на македонскиот премиер Зоран Заев е сопственик на три фирми во градот Петрич во соседна Бугарија, коишто се пријавени на една ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Народот вели кој лаже - тој краде. Погледнете како Зоран Заев безобразно ја лажеше македонската јавност пред неполна година. Зоран Заев тогаш велеше дека се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Три часа чекавме болна жена во критична состојба приклучена на кислород да биде примена на лекување во охридското инфективно одделение ,не излегоа да ја ...
сите 151 | | | веќе видена

Скоро сите регионални медиуми денеска пренесоа дека македонското знаме е подигнато во седиштето на НАТО во Брисел. „Северна Македонија ги користи механизмите ...
сите 217 | | | веќе видена

Независната пратеничка група од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата за подобра Македонија на сите граѓани им го честита официјалното станување 30. земја членка на ...
сите 445 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Битола денеска до Основниот суд Битола поднесе предлози за определување казнени налози против вкупно 20 лица, сите обвинети за ...
сите 251 | | | веќе видена

Наум Стоилковски портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ на својот Фејсбук профил сподели статус поврзан со јавното откажување на ВМРО-ДПМНЕ од буџетското ...
сите 174 | | | веќе видена

Невидено е до сега и нечуено, хуманитарните акции кои ги организира било која Влада во светот да бидат платени и на терет на оние кои што им се даваат. Откако ...
сите 134 | | | веќе видена

САД имаат најголем број случаи на инфицирани во целиот свет Во Шпанија денеска се регистрирани 812 нови смртни случаи од коронавирусот, додека со повеќе од ...
сите 602 | | | веќе видена

Во сите држави од регионот властите воведоа слични мерки околу ограничувањето на движењето за спречување на ширењето на коронавирусот. Полициски час нема во ...
сите 113 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски обелодени: Заеви отвориле фирми во Бугарија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: