„Оревокршачка“ в среда и сабота во МОБ

4 копии
4 копии

Директорот на Националната опера и балет на Киргистан, Болот Осмонов бил разрешен откако дозволил да биде организиран во престижната институција турнира за ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Останато

До крајот на август очекувам земјите членки на еу да ја изгласаат преговарачката рамка за македонија и некаде наесен европскиот совет да додели датум за прва ...
сите 145 | | | веќе видена

Има драстична разлика во делот на економијата помеѓу нас и СДСМ и тоа го препознаваат граѓаните. Ако во нешто има ВМРО-ДПМНЕ не двојбено позитивно мислење тоа ...
сите 184 | | | веќе видена

Обединете се сите Роми против Мицкоски и обновениот режим кој се потсмева на ромскиот јазик откако тегнеа за уши и гласајте за број 3 и сигурност, изјави ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Оревокршачка“ в среда и сабота во МОБ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: