Мурињо: Одбив три клуба, ми треба предизвик


2 копии
4 копии

Сосема очекувано Манчестер Сити се пласираше во финалето на Лига купот, но „граѓаните“ пропуштија да испишат историја откако вечерва славеа само со 0-1 на ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола е задоволен од тоа што повторно може да смета на Менди, кој се опорави од повредата и ќе биде на располагањена ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното интервју во емисијата Заспиј ако можеш на телевизија Алфа, потенцираше дека со доаѓање на владата ...
сите 638 | | | веќе видена

Со сите успеси што заедно ги постигнавме, покажавме дека можеме, денес сме членка на НАТО, денес ги почнуваме преговорите за членство во ЕУ, имаме утврдена ...
сите 390 | | | веќе видена

Во Свети Николе имаме поголем бран на заразени, овој бран се поврзува со кластер од Штип, изјави денеска министерот за здравство Венко Филипче, кој беше во ...
сите 224 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 244 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 89 | | | веќе видена

Oхридското основно јавно обвинителство поднесе обвинение против двајца скопјани на возраст од 19 и 20 години, кои на почетокот на месецов во Охрид За нив ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мурињо: Одбив три клуба, ми треба предизвик

Од:
До кого (е-маил):
Порака: