Мареј во солзи најави дека ќе стави крај на кариерата


2 копии

Продолжуваат возбдувањата на првиот грен слем турнир оваа сезона, Австралија Опен. Рафаел Надал успеа да се пласира во третото коло на Австралија Опен откако ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 236 | | | веќе видена

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 248 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мареј во солзи најави дека ќе стави крај на кариерата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: