Мартијал: Семејството секогаш е на прво место


7 копии

Поранешниот фудбалер на Манчестер јунајтед, Вејн Руни, го поддржа тренерот Жозе Мурињо и оцени дека до крајот на преодниот рок на „Олд Трафорд“ треба да дојдат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер јунајтед не успеа да донесе засилување на одбраната пред крајот на преодниот рок во Англија, одбележан со понудата за уругвајскиот дефанзивец Диего ...
| | веќе видена | слични

Во последниот ден од преодниот рок една од главните вести е дека Диего Годин го одбил Манчестер јунајтед, тој никогаш и не сакал да го напушти Атлетико Мадрид, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче во изјава за Сител, информираше за заедничкиот состанок на Комисијата за заразни болести со претставници на ...
сите 466 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мартијал: Семејството секогаш е на прво место

Од:
До кого (е-маил):
Порака: