Доставени 217 барања за субвенции за купување печки на пелети

9 копии
2 копии
3 копии

Градските власти денеска објавија Јавен повик за финансирање проекти и активности од областа на културата за 2018 година, кои се од интерес на Скопје. Право на ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Градот Скопје ја информира јавноста дека на 22-ри овој месец заврши јавниот повик за надоместување дел од трошоците на граѓаните на подрачјето на Град Скопје ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Од денеска /1 5 .1 1 .201 7 година / почнува пријавувањето за надоместување дел од трошоците на граѓаните на подрачјето на Град Скопје за купување печки на ...
| | веќе видена | слични

Останато

СДСМ својот претседателски кандидат за изборите закажани на 24 април 2024 година ќе го бира преку дефинирана процедура, најдемократски. Актуелниот претседател ...
сите 376 | | | веќе видена

Според правните експерти со кои се консултиравме, исклучително е важно да не се дозволи каква било можност надлежните турски власти, поради нечии намерни или ...
сите 153 | | | веќе видена

Американскиот државен секретар Антони Блинкен го повика Израел да стори повеќе за да дозволи хуманитарна помош во Појасот Газа и да ги заштити цивилите на ...
сите 275 | | | веќе видена

Политички и полициски структури на СДС го охрабруваа Палевски да шири токсична атмосфера и да сее омраза- поради неказнивоста дојде до трагично двојно убиство, ...
сите 105 | | | веќе видена

„Ова со бричењето на главите ќе им се удри од глава“. Ова го искоментира на фејсбук професорот Гордан Калајџиев откако јавноста имаше прилика да види дека сите ...
сите 177 | | | веќе видена

Професорката од Факултетот за безбедност Светлана Николоска во „Клик Плус“ се произнесе и за еден друг аспект за случајот со убиството на Вања и на Панче. ...
сите 51 | | | веќе видена

Осомничениот напаѓач од Париз, кој минатиот викенд уби едно лице во близина на Ајфеловата кула, е обвинет за убиство и обид за убиство во врска со терористичка ...
сите 32 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се шират разни завери за убиството на 14-годишната Вања Ѓорчевска и Панче Жежовски од Велес, а сега е формирана и една Фејсбук група која ...
сите 549 | | | веќе видена

Вчера во спортски центар на подрачјето на Карпош, полициски службеници привеле 9 лица поради дрога. „Кај И.К.(41) од Скопје, Н.Ј.(29) од Пробиштип, П.В.(26) од ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Доставени 217 барања за субвенции за купување печки на пелети

Од:
До кого (е-маил):
Порака: