Што се случува со телото кога ќе престанеме да имаме секс

Кога жената знае дека мажот ќе ја соблече гола, таа посебно обрнува внимание, да не дојде до ситуација да мажот види дека таа носи некои од обичните памучни ...
| | веќе видена | слични

Неодамна беше објавено истражување на тема секс во тројка. Ќе беше убаво да се прочита академска анализа на ова класично-егзотично сексуално искуство, но во ...
| | веќе видена | слични

Сексот е нешто што нема да биде добро само од себе.Добрата вест е дека најголемиот проблем кај лошиот секс е всушност ниската сомодоверба.Ако се пронајдете во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче денеска се сретна со специјализантите и младите лекари од Општата болница, Здравствениот дом, Специјализираната болница ...
сите 298 | | | веќе видена

Покажавме дека имаме храброст за сé што беше важно за државата и денес им докажуваме на сите политичари дома и во регионот, дека народот ги наградува храбрите ...
сите 275 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 241 | | | веќе видена

Носителот на изборната единица 3 од ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев при посетата на Виница оствари средба со младите од овој град.„По посетата на Зрновце продолжуваме ...
сите 436 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што се случува со телото кога ќе престанеме да имаме секс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: